Logo Katolickie Przedszkole w Lęborku

Dzień Babci i Dziadka

Utworzono: 27-01-2024

Uroczysty Dzień Babci i Dziadka spędziliśmy niezwykle miło i rodzinnie. Drogie Babcie i drodzy Dziadkowe na zaproszenie wnucząt przybyli do przedszkola z uśmiechem i entuzjazmem. Przygotowaliśmy dla Nich występy i smakowity poczęstunek, podczas których daliśmy Im odczuć, jak bardzo są dla nas ważni.

Wiersze, piosenki i odgrywane role wymagały ze strony dzieci dokładnego, wcześniejszego przećwiczenia. Warto było jednak podjąć taki wysiłek! Radość na twarzach naszych Gości potwierdziła, że bliska relacja wnuków z Babciami i Dziadkami daje niesamowitą satysfakcję obydwu pokoleniom. Zarówno najmłodsi, jak i seniorzy czerpią z tej więzi tak wiele...

Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

Przejdź do góry strony