• Religia
    na zajęciach dzieci uczą się podstaw religii katolickiej.
  • Język angielski
    Poprzez zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek, słuchanie historyjek, powtarzanie słów, wyrażeń i zdań angielskich dzieci uczą się języka angielskiego.
  • Sensoplastyka
    Poznawanie otaczającego nas świata poprzez połączenie doznań dotykowych, wzrokowych, smakowych i słuchowych.
  • Bajkoterapia
    wsłuchiwanie się w  teksty bajek w celach terapeutycznych, edukacyjnych czy relaksacyjnych.
  • Muzykoterapia
    Wspieranie rozwoju poznawczego, emocjonalnego i ruchowego poprzez różne formy aktywności muzycznej.
  • Zajęcia z integracji sensorycznej
    Rozwijanie zdolności dziecka do odczuwania, rozumienia i organizowania informacji dostarczanych przez zmysły z otoczenia oraz z własnego organizmu.
  • Zajęcia kulinarne