O naszym przedszkolu

Przedszkole Katolickie przy parafii Najświętszej Maryi Panny w Lęborku jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na tego typu placówkę w naszym mieście. Rodziny zatroskane o spójne światopoglądowo ze swoimi zapatrywaniami miejsce kształcenia swoich pociech, poczują się u nas jak w domu. Koncentrujemy się bowiem na formacji niepomijającej wiary. Kontynuujemy to, co Wy, drodzy Rodzice już rozpoczęliście. Mamy więc możliwość, aby wspólnie z Wami uzupełniać się, dążąc do tego samego celu — wspierania osobowości dziecka, stwarzając mu optymalne warunki dla wzrostu ciała, regulacji emocji, pobudzania intelektu i formacji ducha. Zapewniamy naszym podopiecznym przyjazną, rodzinną atmosferę, aby swobodnie, bez żadnej presji mogły rozwijać swoje umiejętności i nabywać wciąż kolejne Zobacz ofertę.

Są Państwo zainteresowani?

Prosimy pobrać formularz zgłoszeniowy i przesłać go lub złożyć osobiście w naszym przedszkolu. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu. Pobierz formularz.