Logo Katolickie Przedszkole w Lęborku

2023/2024

1402, 2024
Dzień zakochanych... i kochających :)

Dzień zakochanych... i kochających :)

14 lutego dzieci w naszym przedszkolu wzięły udział w sesji zdjęciowej, przygotowanej w prawdziwie walentynkowej aranżacji. W tym dniu nasze sale mieniły się soczystymi, czerwonymi odcieniami, wszędzie było mnóstwo serc, które przypominały, co tak naprawdę nadaje smak życiu.

3001, 2024
Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Dobrą sposobnością do tańców w rytm muzyki i radosnej zabawy okazał się Bal karnawałowy, który w tegorocznej wersji był jeszcze bardziej kolorowy niż poprzedni. Dzieci przebrały się za ulubionych bohaterów bajek, swoim strojem wyraziły też sympatię do zawodów, które...(któż to wie?) być może będą wykonywać w przyszłości.

2701, 2024
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Uroczysty Dzień Babci i Dziadka spędziliśmy niezwykle miło i rodzinnie. Drogie Babcie i drodzy Dziadkowe na zaproszenie wnucząt przybyli do przedszkola z uśmiechem i entuzjazmem. Przygotowaliśmy dla Nich występy i smakowity poczęstunek, podczas których daliśmy Im odczuć, jak bardzo są dla nas ważni.

2412, 2023
Wigilia Bożego Narodzenia i występy jasełkowe

Wigilia Bożego Narodzenia i występy jasełkowe

Święta Bożego Narodzenia to czas, do którego przygotowania trwają cały adwent. Moment uroczystego rozpoczęcia wieczerzy wigilijnej poprzedzają wielodniowe, staranne porządki domowe i przede wszystkim duchowe.

0712, 2023
Mikołajki

Mikołajki

W dzień imienin św. Mikołaja przywitaliśmy w naszym przedszkolu niecodziennego Gościa, który tylko raz w roku przychodzi do dzieci i jak się okazało, także i do dorosłych.

0112, 2023
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Kiedy jest nam smutno, czujemy się nieswojo albo za kimś mocno tęsknimy, warto przytulić się do niezawodnego kompana z dzieciństwa, pluszowego misia. Któż z nas nie pamięta takiego osobistego "przyjaciela", który w chwilach trudnych był zawsze w pobliżu, chętny do pocieszenia i kojących przytuleń?

1911, 2023
Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych zorganizowany w przedszkolu po raz kolejny, to wydarzenie, na które dzieci czekały radośnie i niecierpliwie. Żeby przebrać się za jakiegoś świętego, trzeba go najpierw poznać. Czym się zajmował, jakie trudności go spotykały, jak je pokonywał i w jakich szczególnych sprawach warto się do niego zwracać.

1011, 2023
Lekcja historii przed 11 listopada

Lekcja historii przed 11 listopada

Biało-czerwone barwy zdominowały dziś kolorystykę w naszych salach, a znana wszystkim melodia hymnu przypomniała o wyjątkowej rocznicy. W przededniu Narodowego Święta Niepodległości występy dzieci okazały się piękną artystyczną laurką dla minionych wydarzeń, które jako Polacy celebrujemy co roku. 

2410, 2023
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13 października celebrowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu dzieci okazały spontanicznie i z głębi serca wiele uśmiechu i szczerej wdzięczności Paniom Przedszkolankom, pod okiem których maluchy codziennie uczą się czegoś nowego.

1110, 2023
Uroczyste pasowanie

Uroczyste pasowanie

20 września, w dniu Pasowania na Przedszkolaka nasze maluchy bardzo się postarały prezentując się z zaskakującej, artystycznej strony. A do tego zadania przygotowały je w pełni zaangażowane i pomysłowe Panie Przedszkolanki.

1509, 2023
4 września - rozpoczęcie roku

4 września - rozpoczęcie roku

Wakacje się zakończyły, ale powrót do przedszkola okazał się mimo wszystko długo wyczekiwaną chwilą dla tych dzieci, które z początkiem września weszły do grona "starszaków".

Przejdź do góry strony