Logo Katolickie Przedszkole w Lęborku

2022/2023

0606, 2023
Dzień Dziecka i Dzień Otwarty

Dzień Dziecka i Dzień Otwarty

W Dniu Dziecka w naszym przedszkolu pojawiły się niecodzienne atrakcje. Na ten czas podwórko przedszkola zamieniło się w mini wesołe miasteczko.

0106, 2023
W dniu Mamy i Taty

W dniu Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty, który obchodziliśmy 26 maja był wspaniała okazja, aby wszystkie dzieci wyraziły wdzięczność swoim rodzicom. To piękne, nawet wzruszające, gdy potrafimy szczerze podziękować najbliższym. Za ich trud, wytrwałość i każdy przejaw miłości.

1904, 2023
Wiosna już z nami

Wiosna już z nami

Nareszcie przyszła do nas Pani Wiosna! Cieszymy się! Była przecież tak długo wyczekiwana i upragniona po zimowym uśpieniu przyrody i trochę też nas wszystkich - niekiedy mocno sennych i wytęsknionych słońca, zieleni i kwiatów.

2202, 2023
Nabór do Przedszkola

Nabór do Przedszkola

Trwa nabór do Katolickiego Przedszkola im. Aniołów Stróżów w Lęborku. Serdecznie zapraszamy!

1802, 2023
Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

Po naszym Balu Karnawałowym pozostały niezatarte wspomnienia. Sama myśl o nim wywołuje promienny uśmiech :) To był dzień niesamowitej podróży do świata wyobraźni. Każdego, kto się na balu pojawił, nie tak łatwo było rozpoznać.

1002, 2023
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Kiedy gościliśmy w naszym przedszkolu ukochane Babcie i Dziadków, dzieci zaprezentowały im laurkę w postaci starannie przygotowanego występu. Takie artystyczne podziękowanie było wyrazem pamięci i wdzięczności Babciom i Dziadkom za ich obecność, trud i kochające serce.

1412, 2022
Słowo do Świętego Mikołaja

Słowo do Świętego Mikołaja

Słowo do Świętego Mikołaja. Mikołaju, Mikołaju... w tym roku również nas odwiedziłeś! Obiecaliśmy Tobie, naszym rodzicom i opiekunom, że będziemy grzeczni.

1312, 2022
Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Miło nam ogłosić, że dzieci z naszego przedszkola zostały docenione w ramach konkursu "Nie pal przy mnie proszę". Tuż przed Mikołajkami 5 grudnia w Urzędzie Miasta Lęborka nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli Zbigniew Barański — Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lęborku oraz Marian Kurzydło — Sekretarz Miasta Lęborka.

1411, 2022
Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych

Tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych 28 października w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Dzieci ubrały się w wyszukane kreacje, dzięki którym przypomniały nam o osobach, które orędują z Nieba w naszych ziemskich sprawach.

0609, 2022
Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

Nie było łatwo pogodzić się z faktem, że to już koniec wakacji... Czas beztroskiego wypoczynku minął, ale rozpoczął się zupełnie nowy etap. 1 września był wkroczeniem w totalnie nieznane dla tych dzieci, które rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę po raz pierwszy.

Przejdź do góry strony